Qualita_Interno_logo

Kontakt z nami

ul. Olimpijska 34
84-242 Luzino (woj. Pomorskie)

Dołącz do nas

Qualita Interno Łazienka w stylu nowoczesnym z nuta Boho
Qualita Interno Łazienka płytki marmurowe calacatta z drewnopodobnymi
Qualita Interno Przytulna lazienka w mieszkaniu na wynajem
Qualita Interno jak urządzic łazienke w stylu Boho

Łazienka w stylu nowoczesnym z nutą Boho

Przedstawiamy wyjątkową łazienkę w stylu nowoczesnym z nutą Boho, która łączy w sobie elegancję i swobodę wyrazu. Nasza koncepcja opiera się na kontraście czarnej armatury z ciepłymi drewnopodobnymi płytkami imitującymi ułożenie w jodełkę i marmuropodobnymi płytkami Calacatta, jak również kilkoma detalami, tworząc unikalne wnętrze.

Elementy charakterystyczne naszej łazienki:

Czarna armatura: Czarna armatura dodaje nowoczesnego akcentu i elegancji. To odważne wybór, który nadaje łazience indywidualnego charakteru.

Drewnopodobne płytki jodełka: Ciepłe odcienie drewnopodobnych płytek jodełka nadają wnętrzu przytulności i naturalnego uroku. To idealne tło dla boho akcentów.

Trawy pampasowe: Dodaliśmy trawy pampasowe jako ozdobne elementy, które nadają przestrzeni boho charakteru i lekkości.

Optymalne oświetlenie: Dbamy o dobrze doświetlone wnętrze, korzystając z delikatnego oświetlenia LED lustra, które tworzy przytulny nastrój.

Minimalistyczne meble: Meble o prostych liniach i minimalistycznym designie zachowują nowoczesny wygląd łazienki. Do tego posiadają wstawki drewnopodobne nawiązujące do płytek.

Nasza łazienka w stylu nowoczesnym z nutą Boho to przykład, jak można połączyć różne style i stworzyć wyjątkową przestrzeń. To miejsce, które emanuje spokojem i oryginalnością. Do tego projekt ten zakładał niski budżet wykończenia, co dodatkowo pokazuje, że za nie duże pieniądze można wykończyć pięknie łazienkę. Jeśli marzysz o łazience, która łączy nowoczesność z boho, ta koncepcja może być dla Ciebie inspiracją. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia oferty projektu łazienki online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *