Qualita_Interno_logo

Kontakt z nami

ul. Olimpijska 34
84-242 Luzino (woj. Pomorskie)

Dołącz do nas

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Jeżeli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszym centrum pomocy, które postara się natychmiast udzielić odpowiedzi.
Sprawdź co możesz zyskać dzięki jednorazowej szybkiej konsultacji z naszymi specjalistami.

Jaki jest koszt wyceny projektu wnętrz?

Koszt wyceny projektu jest oczywiście bezpłatny i niezobowiązujący. Zachęcamy do wypełnienia ankiety preferencji klienta, ewentualnie przesłanie zapytania poprzez formularz kontaktowy lub napisz email.

Ile kosztuje projekt wnętrza online?

Cennik za projekt wnętrza online określany jest w polskich złotych brutto za metr kwadratowy projektowanej powierzchni. W zależności od wyboru pakietu przez Klienta oraz charakterystyki wnętrza (mieszkanie, dom, biuro, lokale, ogrody, projekt mieszkania pod Flipa itp.) cena projektu wnętrza online waha się w przedziale 50-160zł brutto za m2. Zachęcamy zawsze przed wyborem pakietu o telefon w sprawie konsultacji.

Co obejmuje projekt aranżacji wnętrz online?

Każdy projekt online dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb Klienta, które są określone przez początkowe konsultacje oraz wypełnienie przez klienta ankiety preferencji. Proponujemy wiele form współpracy, które dostępne są w zakładce CENNIK.

Ile razy można zlecić poprawki do projektu online?

W zależności od wybranego pakietu, standardowo przeprowadzamy dwukrotne poprawki projektu wnętrza online. Zaznaczyć tu należy, iż chodzi o dwie poprawki do danego pomieszczenie a nie całego projektu mieszkania. W przypadku wybrania wyższych pakietów pracujemy do czasu uzyskania pełnej akceptacji i zadowolenia z projektu.

Czy mogę zlecić wykonanie projektu pojedynczego pomieszczenia?

Oczywiście. Takie projekty robimy bardzo często. Jest wiele osób mocno zorientowanych w branży budowlanej, które wiedzą czego chcą, ale potrzebują tylko pomocy w trudniejszych pomieszczeniach jak np. kuchnia, łazienka, pokój dziecka. Czy też potrzebują projekt mebli do zabudowy. Zachęcamy do wejścia do zakładki CENNIK na, której są wyszczególnione ceny za projekt konkretnych pomieszczeń/usług.

Jakie informacje należy dostarczyć aby zacząć projekt aranżacji wnętrz online?

Najlepszym rozwiązaniem jest wypełnienie ankiety preferencji klienta online. Wówczas w bardzo szybki sposób uda nam się mniej więcej określić czego Państwo oczekują. Ponadto dobrze jest dostarczyć plany mieszkania, domu lokalu czy pomieszczenia, które ma być projektowane. Jeśli takich planów nie ma, wówczas po konsultacji poprosimy o przesłanie istotnych wymiarów rozrysowanych na kartce oraz kilka fotografii pomieszczenia. Istotną kwestią są zdjęcia lub wizualizacje wnętrz, które mogą być inspiracją przy projektowaniu.

W jaki sposób określić swój budżet?

Zadając te pytanie nie chodzi nam o koszt całkowitego budżetu remontowego. Nie interesuje nas także koszt ekipy wykończeniowej. Zależy nam aby poznać mniej więcej Państwa przedział kosztowy na produkty wyposażenia wnętrz. Musimy określić jakie materiały i elementy niezbędne do urządzenia i wyposażenia wnętrza, umieszczać w projekcie. Warto nadmienić, iż wysokość budżetu nie wpływa na wycenę projektu architektonicznego.

Czy w projekcie wykonawczym wnętrza online znajduje się projekt rozmieszczenia elektryki i hydrauliki?

Oczywiście. Prosimy o kontakt w celu przesłania Państwu przykładu gotowego kompleksowego projektu. Znajduje się w takim projekcie dosłownie wszytko co jest niezbędne do stworzenia Państwa wymarzonego wnętrza.

Jak wygląda proces współpracy z projektantem wnętrz online?

Proces współpracy składa się z kilku etapów. Dokładany opis znajdziesz w zakładce zamówienie projektu.

Co jeśli projekt wnętrza online nie będzie się podobał?

Nie ma takiej możliwości 🙂 Będziemy projektować dotąd aż Klient będzie w 100% zadowolony z rezultatu końcowego. Wszystkie etapy są konsultowane i dopiero po akceptacji danego etapu przechodzimy do kolejnego. Ponadto podczas konsultacji i wypełnienia ankiety preferencji klienta uzyskamy niezbędne informacje do przygotowania projektu.

Czy każdorazowo podpisujecie umowę?

Przeważnie tak, jednak jeśli czasami zdarzają się klienci z polecenia i preferują transze przedpłaty za dany etap, wówczas umowa jest zbędna. Zachęcamy jednak do podpisywania umów, jest to przede wszystkim ważne zabezpieczenie dla Państwa.

Nadal potrzebujesz pomocy
w
wyborze projektu?

Jeśli na stronie nie udało Ci się znaleźć wszystkich odpowiedzi? Jeśli wciąż nie możesz podjąć decyzji odnośnie wyboru pakietu? Prosimy skontaktuj się z nami. Poniżej znajdziesz także przykładowy kompleksowy projekt wnętrza do pobrania, który mamy nadzieję, pomoże Ci w podjęciu decyzji o wyborze naszych usług.

Konsultacje on-line

Napisz do nas na jednym z komunikatorów - odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Konsultacje telefoniczne

Zadzwoń do nas już teraz
aby otrzymać darmową
konsultację telefoniczną

Pobierz i zobacz

Jeśli chcesz zweryfikować naszą
pracę pobierz już teraz nasz przykładowy projekt

Chcesz zobaczyć niesamowite
realizacje i projekty?