Qualita_Interno_logo

Kontakt z nami

ul. Olimpijska 34
84-242 Luzino (woj. Pomorskie)

Dołącz do nas

Qualita Interno długa i wąska łazienka inspiracje trendy projekty 2024
Qualita Interno miedź szczotkowana w łazienkowej aranżacji
Qualita Interno Nowoczesna aranżacja łazienki z miedzią 2024
Qualita Interno jak urządzić wąską i długą łazienkę
Qualita Interno jak urządzić wąską i długą łazienkę 3
Qualita Interno nowoczesne projekty i aranżacje wąskiej i długiej łazienki

Projekty wąskich i długich łazienek

Zapoznaj się z naszym nowoczesnym projektem i aranżacją długiej i wąskiej łazienki, gdzie harmonia i funkcjonalność łączą się z wyrafinowaną estetyką. Naszym celem było stworzenie przestrzeni, która nie tylko efektywnie wykorzystuje dostępną przestrzeń, ale także zapewnia relaksujące i luksusowe doświadczenie użytkownikom.

Zdecydowaliśmy się na zastosowanie miedzi szczotkowanej, która nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru i elegancji. Ten wyjątkowy materiał dodaje ciepła i ekskluzywności, idealnie komponując się z minimalistycznym, nowoczesnym stylem. Miedź szczotkowana pojawia się w szczególności w akcesoriach łazienkowych, takich jak baterie, uchwyty i inne dodatki, które stanowią wyrafinowane akcenty w całej przestrzeni.

Aby wizualnie poszerzyć wąską łazienkę, zdecydowaliśmy się na zastosowanie w wybranych miejscach ciemnych płytek ryflowanych. Ten efektowny detal nie tylko dodaje głębi i tekstury, ale także nadaje wnętrzu charakteru. Ciemne płytki ryflowane kontrastują z jasnymi elementami wnętrza, tworząc dynamiczną i zmysłową atmosferę.

Dbając o funkcjonalność, każdy centymetr przestrzeni został wykorzystany optymalnie. Zastosowaliśmy dużą wiszącą szafkę pod umywalką aby zapewnić odpowiednią ilość miejsca do przechowywania niezbędnych artykułów łazienkowych, jednocześnie nie obciążając przestrzeni.

Całość kompozycji jest uzupełniona o oświetlenie, które podkreśla walory materiałów i nadaje łazience przyjemny, relaksacyjny nastrój. Jasne, punktowe światło kontrastuje z ciepłym odcieniem miedzi, tworząc przyjemną grę świateł i cieni.

W rezultacie nasza aranżacja długiej i wąskiej łazienki jest połączeniem nowoczesności, funkcjonalności i wyrafinowanego smaku. Zapewnia ona użytkownikom nie tylko praktyczne rozwiązania, ale także luksusową przestrzeń do codziennego relaksu i odprężenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *