Qualita_Interno_logo

Kontakt z nami

ul. Olimpijska 34
84-242 Luzino (woj. Pomorskie)

Dołącz do nas

Realistyczność

Realistyczność

Dzięki okularom HTC Vive Cosmo osoba oglądająca wirtualne wnętrze może na miejscu zobaczyć jak będzie wyglądało i od razu przekazać ewentualne uwagi.

Przejrzystość

Przejrzystość

Możesz zobaczyć w stu procentach co projektant miał na myśli. Przy użyciu technologii 4D nie musisz sobie nic wyobrażać, widzisz mieszkanie, dom, lokal tak jak będzie wyglądać!

Ukierunkowanie

ierunkowanie

Przy użyciu gogli VR uwaga jest koncentrowana na projekcie, dlatego dostrzec możesz więcej i lepiej niż przy oglądaniu zwykłych wizualizacji wnętrz.

Oszczędność

Oszczędność

Dostajesz wirtualny podgląd lokalu zanim zostanie zrealizowany. Dzięki temu zyskujesz m.in. Dużą oszczędność czasu, pieniędzy, jak również zminimalizujesz pomyłki.

Qualita Interno projektowanie wnętrz 4D
www.qualitainterno.pl

Kto powinien skorzystać i zamówić projekt w technologii VR 4D ?

Dzięki tej technologii przed zakończeniem inwestycji, każdy może sam zobaczyć oraz pokazać gotowe wnętrze swoim przyszłym klientom czy też rodzinie. Projekt wnętrz 4D

DEWELOPERZY
90 %
INWESTORZY KOMERCYJNI
70 %
OSOBY PRYW., PRODUCENCI, ARCHITEKCI
85 %

Odkryj pełnię możliwości wnętrza, które daje technologia 4D VR real Time

Uwierzcie Nam, że każda osoba, która założy gogle HTV Vive Cosmo praktycznie wchodzi do swojego lokalu i ogląda wszystko jakby to było na żywo. Dzięki temu reakcja na to co widzi, ułatwi jej podjęcie decyzji odnośnie np. zakupu mieszkania, wykończenia lokalu, czy też innych wyborów.

Po co deweloper ma ponosić dodatkowe koszty robiąc mieszkania pokazowe? Czy konieczny będzie kosztowny remont mieszkania, które chcemy sprzedać? W jaki sposób zaspokoić indywidualne potrzeby inwestora? Zobacz na filmie co to jest technologia VR projektowania wnętrz 4D.

Qualita Interno projektowanie wnętrz 4D

Chcesz zrobić projekt wnętrza 4D
w technologi VR real time?